Prawo jazdy

Prawo jazdy jest dokumentem uprawniającym do kierowania pojazdami mechanicznymi – zgodnie z kategorią prawo jazdy. Jeśli chcesz rzetelnie i profesjonalnie przygotować się do egzaminu państwowego teoretycznego i praktycznego – zapraszamy do nas – OES Gdów!

Decydując się na prawo jazdy z OESem możesz być pewien, że zajęcia praktyczne będą odbywały się na takim samym pojeździe, na jakim przeprowadzane są egzaminy państwowe.

Zapisując się na kurs prawa jazdy kategorii B u nas, to Ty decydujesz, gdzie będziesz zdawać egzamin (Nowohucka czy Balicka).

Żeby nie tracić czasu przeznaczonego na naukę – jazdy rozpoczynają się i kończą na parkingu – obok naszego biura na ul. Goliana 4B w Wieliczce.

W przypadku kursów prawa jazdy kategorii C, C+E oraz D – jazdy rozpoczynają się na naszym placu manewrowym przy ul. Wilczej.

Zajęcia praktyczne dla prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A oraz B – rozpoczynają się na placu manewrowym przy ul. Prądnickiej 32.

U nas możesz zapisać się na kurs prawa jazdy wszystkich kategorii oraz szkolenia specjalistyczne, takie jak kwalifikacja wstępna, kwalifikacja uzupełniająca oraz szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych.

W naszych biurach można również zapisać się na badania lekarskie niezbędne do wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę oraz badania psychotechniczne. Badania w pracowni psychotechnicznej mogą Państwo wykonać w placówce, przy ul. Krupniczej 34/1, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Więcej informacji dotyczących działania pracowni psychotechnicznej można znaleźć na naszej stronie pracownia psychotechniczna.