OESGdów

OESGdów jest częścią grupy OES. Nasz Ośrodek istnieje i kształci przyszłych kierowców od 2001 r. Nie szukaj dłużej, postaw na nasze doświadczenie!

OESGdów to filia krakowskiego Ośrodka Szkolenia Kierowców OES. Ośrodek w Gdowie powstał na początku 2015 r. Od tego czasu przeszkoliliśmy wielu kursantów w zakresie kursów prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E oraz D.

OESGdów

OES Gdów, to nie tylko prawo jazdy. W naszej ofercie znajdują się również liczne kursy zawodowe oraz szkolenia zawodowe dla kierowców. To doskonałe rozwiązanie dla kursantów, którzy chcą pracować jako kierowcy zawodowi. U nas zrobicie i prawo jazdy, jak również kursy kwalifikacji i szkolenie okresowe.

Szczegółowa oferta szkoleń zawodowych dla kierowców znajduje się w zakładce szkolenia zawodowe

Równie szeroka oferta czeka na naszych kursantów, którzy chcą uzupełnić swoje kwalifikacje o kursy zawodowe. U nas można uzyskać uprawnienia w ramach następujących kursów:
ADR
Certyfikat kompetencji zawodowych
Diagnosta samochodowy
HDS
Kombajn zbożowy
Instruktor nauki jazdy
Licencja TAXI
Pedagogika dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Informacje o badaniach niezbędnych do rozpoczęcia kursów zawodowych w OESie dostępne są w każdym z biur. Badania dla kierowców kategorii C, C+E, D oraz psychotesty mogą państwo zrobić w naszej placóce w Krakowie przy ul. Krupniczej 34/1. Więcej szczegółów dotyczących badań – na stronie PsychotestyKraków